• satis@tematescil.com
Vadeliaraba, oto alım ve satım vadeli araba merkezi

2. El Araba Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Her insan sorunsuz ve devamlı kullanabileceği bir 2.el arabası olmasını ister. Bu gibi durumlarda beğendiği arabayı almak için mücadele içine girişmektedir. Karşısına çıkan arabanın kendisine masraf açıp açmayacağı konusunda tam fikir sahibi olmak için araştırma yapması ve arabayı bir eksper aracılığı ile inceletmesi gerekir. Bilmeniz gereken bir şey vardır ki araç alırken tüm detayları ile sorunlarını ve bize ekstra kazançları neler olacağı yönünde kanaat getirmektir. Güvenli bir alışveriş yapmak için beğendiğiniz arabayı alıp bir servise göstermek ve sorunsuz alışverişi tamamlamak olmalıdır. Geçmişini bilmediğiniz ve sizi zarara sokup sokmayacağı hakkında bilgi almadan bir araç almak güvenli değildir. Satış sonrası araba ile ilgili sorunlarda hak talep etmeniz için önceden aracınızı iyi bir servis aracılığı ile ekspertiz yaptırınız.

Arabanın Hasar Kaydı Hakkında Bilgi Alın !

Bildiğiniz üzere hasar kaydı yüksek olan arabaların fiyatları düşmektedir. Bu gibi durumlarda aldığınız arabanın kaç kazaya karıştığını, nasıl darbeler aldığını ve boyalı, değişen parçaların olup olmadığını öğrenmek olmalıdır. Nasıl hasar kaydı sorgulayabileceğiniz konusunda fikriniz yok ise Turkcell Türk Telekom, Vodafone cep telefonunuz ile 5664’e plakanızı göndererek anında kaç kazaya karışmış olduğunu öğrenebilirsiniz. Detaylı bilgi aldıktan sonra aracınız için satın alacağınız galeri veya şahıslar ile piyasa değerine göre pazarlık yaparak arabanızı fazla zarar etmeyeceğiniz şekilde almayı başarabilirsiniz. Beğendiğiniz bir arabayı illaki almak istiyorum diyor iseniz sizlere tavsiyemiz incelemeden hiç bir şekilde anlaşma sağlamamanız olacaktır. Daha sonralardan sıkıntı yaşayan bir çok araç sahibi bu konuda mağdur olduklarını belirtmiştir. Bu mağduriyetlerin olmaması için bu konulara dikkat etmeniz sizlere hayati önem kazandıracaktır.

Aracınızın Tüm Bakımlarını Düzenli Yaptırın !

Arabanızı aldığınız andan itibaren Km servis bakımını takip etmeniz büyük önem taşır. Aracınızın filtre ve yağ değişimi gibi belirli aralıklar ile yapmanız gerekenler sizlere zarar ettirmez ve her zaman kazançlı duruma düşmenizi sağlar. Belirli ücretler karşılığında 5 ile 10.000 km servis bakımlarını aksatmadan yaptırdığınız taktirde aracınızın mekanik sorunlar vermesinin önüne büyük oranda geçebilirsiniz. Aynı zamanda aracınızı bir banka aracılığı ile Kasko yaptırmanız’da sizlere fayda sağlayacaktır. Aracınız çalındı, kaza yaptı, doğal afetlerden zarar gördüğü taktirde aracınızın bedelini kasko firmalarından alarak yeni araç temin edebilirsiniz. Günümüzde oldukça büyük bir araba topluluğuna sahip ülkemizde kaza yapmam diyen insan yoktur. Sizin hatanız olmasa bile karşınızdaki sürücünün bir hatası oldukça tehlikeli kazalara neden olabilir, sonu can kaybı ile biten kazalar bile gerçekleşmektedir. Yaptığınız Kasko ve Trafik sigortası burada sizlere güvense sağlayarak arabanız ve sizinle ilgili tüm hastane masraflarını üstlenir.

İş için Araba Alacak Olanlara Dizel Araçlar Tavsiye Ediyoruz !

Aldığı aracı iş sektöründe kullanacak olan ve devamlı araba üzerinde ziyaret eden insanların Dizel motora sahip araba almalarını öneriyoruz. Günümüzde en az yakan yakıt türü olan Dizel’in sizlere 1 yıl içerisinde bir araç daha satın aldırdığını biliyor musunuz ? Her zaman cebinize dost olan Dizel araçların her işinizi en iyi şekilde görebileceğini unutmayınız. Aynı zamanda benzinli araçların yanma tehlikesi daha yüksek olduğu için dizel araçlarda bu tehlike daha azdır. Cebini ve hayatına önem veren kullanıcıların en çok tercih ettiği yakıt türü olan dizel’i sizlere tavsiye ediyoruz. Uzun zaman yaptığımız araştırmalar ve kullanıcı görüşleri çerçevesinde sizlere bu bilgiyi sağlamak istedik. Şimdiden araç almak isteyenlere ve almış olan arkadaşlara güle güle kullanmalarını, kazasız bir sürüş keyfi yaşamalarını diliyoruz.

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamış

Yorum Yap


*

İlginizi Çekebilir
Facebook’ta Bizi Takip Edin.

Powered By Tematescil.com -